NSW Sprint Grand Prix 3 Program of Events
200m
50 | Gary MANDY (Illawarra CC) | |||||
46 | Stuart MACKAWAY (Hunter Valley Masters CC) | |||||
45 | Elizabeth HUGGINS (Central Coast CC) | |||||
44 | Emmy HOWE (St George CC) | |||||
43 | Mia WALLACE (St George CC) | |||||
42 | Jade PERRY (Lidcombe Auburn CC) | |||||
40 | Michael LANGDON (Vikings CC (ACT)) | |||||
38 | Edward GARNETT (Vikings CC (ACT)) | |||||
37 | Lise BENJAMIN (Bicisport) | |||||
36 | Shaun PERRY (Lidcombe Auburn CC) | |||||
35 | Daniel SAMUEL (Bankstown Sports CC) | |||||
34 | Anna WHITTEN (Hunter Valley Masters CC) | |||||
33 | Hannah SANDISON (Parklife CC) | |||||
32 | Kalinda ROBINSON (Bathurst CC) | |||||
31 | Samantha NICHOLLS (Canberra CC (ACT)) | |||||
30 | Damien BOTTERO (Bicisport) | |||||
29 | Paul KENNEDY (Vikings CC (ACT)) | |||||
28 | Sally MCKENNA (Hunter Valley Masters CC) | |||||
27 | Courtney MCGOWAN (University of Queensland CC (QLD)) | |||||
26 | Lucie FITYUS (Hunter District CC) | |||||
25 | Tess WALLACE (St George CC) | |||||
24 | Eliza BENNETT (Bathurst CC) | |||||
23 | Greg DESNICA (Parramatta CC) | |||||
22 | Mark CALLEIJA (Parramatta CC) | |||||
21 | David WATLING (Brisbane CC (QLD)) | |||||
19 | Selina HO (St George CC) | |||||
18 | Jeff MORRIS (Central Coast CC) | |||||
17 | Richard PETTIGREW (Central Coast CC) | |||||
16 | David WILLMOTT (Randwick Botany CC) | |||||
15 | Adam INGALL (Randwick Botany CC) | |||||
14 | Sophie KNOX (Hunter District CC) | |||||
13 | Brett SCRUSE (Randwick Botany CC) | |||||
11 | Zachery ST VINCENT (Goulburn CC) | |||||
9 | Gavin WHITE (Randwick Botany CC) | |||||
8 | Daniel RICKARD (Canberra CC (ACT)) | |||||
7 | Michael SMITH (Bicisport) | |||||
4 | John TROVAS (St George CC) | |||||
3 | Thomas CORNISH (Southern Cross CC) | |||||
2 | Max HOUSDEN (Wagga Wagga CC) | |||||
1 | Jackson WILLIAMS (Canberra CC (ACT)) |
3 Laps 750m
3 Laps 750m
45 | Elizabeth HUGGINS (Central Coast CC) | |||||
49 | Simon HUGGINS (Central Coast CC) |
3 Laps 750m
43 | Mia WALLACE (St George CC) | |||||
46 | Stuart MACKAWAY (Hunter Valley Masters CC) |
3 Laps 750m
37 | Lise BENJAMIN (Bicisport) | |||||
44 | Emmy HOWE (St George CC) |
3 Laps 750m
38 | Edward GARNETT (Vikings CC (ACT)) | |||||
42 | Jade PERRY (Lidcombe Auburn CC) |
3 Laps 750m
32 | Kalinda ROBINSON (Bathurst CC) | |||||
35 | Daniel SAMUEL (Bankstown Sports CC) |
3 Laps 750m
34 | Anna WHITTEN (Hunter Valley Masters CC) | |||||
40 | Michael LANGDON (Vikings CC (ACT)) |
3 Laps 750m
31 | Samantha NICHOLLS (Canberra CC (ACT)) | |||||
36 | Shaun PERRY (Lidcombe Auburn CC) |
3 Laps 750m
25 | Tess WALLACE (St George CC) | |||||
33 | Hannah SANDISON (Parklife CC) |
3 Laps 750m
23 | Greg DESNICA (Parramatta CC) | |||||
28 | Sally MCKENNA (Hunter Valley Masters CC) |
3 Laps 750m
24 | Eliza BENNETT (Bathurst CC) | |||||
26 | Lucie FITYUS (Hunter District CC) |
3 Laps 750m
27 | Courtney MCGOWAN (University of Queensland CC (QLD)) | |||||
29 | Paul KENNEDY (Vikings CC (ACT)) |
3 Laps 750m
11 | Zachery ST VINCENT (Goulburn CC) | |||||
18 | Jeff MORRIS (Central Coast CC) |
3 Laps 750m
17 | Richard PETTIGREW (Central Coast CC) | |||||
19 | Selina HO (St George CC) |
3 Laps 750m
15 | Adam INGALL (Randwick Botany CC) | |||||
50 | Gary MANDY (Illawarra CC) |
3 Laps 750m
13 | Brett SCRUSE (Randwick Botany CC) | |||||
14 | Sophie KNOX (Hunter District CC) |
3 Laps 750m
9 | Gavin WHITE (Randwick Botany CC) | |||||
16 | David WILLMOTT (Randwick Botany CC) |
3 Laps 750m
7 | Michael SMITH (Bicisport) | |||||
21 | David WATLING (Brisbane CC (QLD)) |
3 Laps 750m
4 | John TROVAS (St George CC) | |||||
22 | Mark CALLEIJA (Parramatta CC) |
3 Laps 750m
2 | Max HOUSDEN (Wagga Wagga CC) | |||||
8 | Daniel RICKARD (Canberra CC (ACT)) |
3 Laps 750m
1 | Jackson WILLIAMS (Canberra CC (ACT)) | |||||
3 | Thomas CORNISH (Southern Cross CC) |
3 Laps 750m
3 Laps 750m
43 | Mia WALLACE (St George CC) | |||||
49 | Simon HUGGINS (Central Coast CC) |
3 Laps 750m
45 | Elizabeth HUGGINS (Central Coast CC) | |||||
46 | Stuart MACKAWAY (Hunter Valley Masters CC) |
3 Laps 750m
42 | Jade PERRY (Lidcombe Auburn CC) | |||||
44 | Emmy HOWE (St George CC) |
3 Laps 750m
37 | Lise BENJAMIN (Bicisport) | |||||
38 | Edward GARNETT (Vikings CC (ACT)) |
3 Laps 750m
34 | Anna WHITTEN (Hunter Valley Masters CC) | |||||
35 | Daniel SAMUEL (Bankstown Sports CC) |
3 Laps 750m
32 | Kalinda ROBINSON (Bathurst CC) | |||||
40 | Michael LANGDON (Vikings CC (ACT)) |
3 Laps 750m
33 | Hannah SANDISON (Parklife CC) | |||||
36 | Shaun PERRY (Lidcombe Auburn CC) |
3 Laps 750m
25 | Tess WALLACE (St George CC) | |||||
31 | Samantha NICHOLLS (Canberra CC (ACT)) |
3 Laps 750m
23 | Greg DESNICA (Parramatta CC) | |||||
26 | Lucie FITYUS (Hunter District CC) |
3 Laps 750m
24 | Eliza BENNETT (Bathurst CC) | |||||
28 | Sally MCKENNA (Hunter Valley Masters CC) |
3 Laps 750m
11 | Zachery ST VINCENT (Goulburn CC) | |||||
29 | Paul KENNEDY (Vikings CC (ACT)) |
3 Laps 750m
18 | Jeff MORRIS (Central Coast CC) | |||||
27 | Courtney MCGOWAN (University of Queensland CC (QLD)) |
3 Laps 750m
15 | Adam INGALL (Randwick Botany CC) | |||||
19 | Selina HO (St George CC) |
3 Laps 750m
17 | Richard PETTIGREW (Central Coast CC) | |||||
50 | Gary MANDY (Illawarra CC) |
3 Laps 750m
13 | Brett SCRUSE (Randwick Botany CC) | |||||
16 | David WILLMOTT (Randwick Botany CC) |
3 Laps 750m
9 | Gavin WHITE (Randwick Botany CC) | |||||
14 | Sophie KNOX (Hunter District CC) |
3 Laps 750m
21 | David WATLING (Brisbane CC (QLD)) | |||||
22 | Mark CALLEIJA (Parramatta CC) | |||||
2122 |
3 Laps 750m
4 | John TROVAS (St George CC) | |||||
7 | Michael SMITH (Bicisport) |
3 Laps 750m
3 | Thomas CORNISH (Southern Cross CC) | |||||
8 | Daniel RICKARD (Canberra CC (ACT)) |
3 Laps 750m
1 | Jackson WILLIAMS (Canberra CC (ACT)) | |||||
2 | Max HOUSDEN (Wagga Wagga CC) |
3 Laps 750m
3 Laps 750m
43 | Mia WALLACE (St George CC) | |||||
45 | Elizabeth HUGGINS (Central Coast CC) |
3 Laps 750m
46 | Stuart MACKAWAY (Hunter Valley Masters CC) | |||||
49 | Simon HUGGINS (Central Coast CC) |
3 Laps 750m
37 | Lise BENJAMIN (Bicisport) | |||||
42 | Jade PERRY (Lidcombe Auburn CC) |
3 Laps 750m
38 | Edward GARNETT (Vikings CC (ACT)) | |||||
44 | Emmy HOWE (St George CC) |
3 Laps 750m
32 | Kalinda ROBINSON (Bathurst CC) | |||||
34 | Anna WHITTEN (Hunter Valley Masters CC) |
3 Laps 750m
35 | Daniel SAMUEL (Bankstown Sports CC) | |||||
40 | Michael LANGDON (Vikings CC (ACT)) |
3 Laps 750m
31 | Samantha NICHOLLS (Canberra CC (ACT)) | |||||
33 | Hannah SANDISON (Parklife CC) |
3 Laps 750m
25 | Tess WALLACE (St George CC) | |||||
36 | Shaun PERRY (Lidcombe Auburn CC) |
3 Laps 750m
26 | Lucie FITYUS (Hunter District CC) | |||||
28 | Sally MCKENNA (Hunter Valley Masters CC) |
3 Laps 750m
23 | Greg DESNICA (Parramatta CC) | |||||
24 | Eliza BENNETT (Bathurst CC) |
3 Laps 750m
11 | Zachery ST VINCENT (Goulburn CC) | |||||
27 | Courtney MCGOWAN (University of Queensland CC (QLD)) |
3 Laps 750m
18 | Jeff MORRIS (Central Coast CC) | |||||
29 | Paul KENNEDY (Vikings CC (ACT)) |
3 Laps 750m
15 | Adam INGALL (Randwick Botany CC) | |||||
17 | Richard PETTIGREW (Central Coast CC) |
3 Laps 750m
19 | Selina HO (St George CC) | |||||
50 | Gary MANDY (Illawarra CC) |
3 Laps 750m
14 | Sophie KNOX (Hunter District CC) | |||||
16 | David WILLMOTT (Randwick Botany CC) |
3 Laps 750m
9 | Gavin WHITE (Randwick Botany CC) | |||||
13 | Brett SCRUSE (Randwick Botany CC) |
3 Laps 750m
7 | Michael SMITH (Bicisport) | |||||
22 | Mark CALLEIJA (Parramatta CC) |
3 Laps 750m
4 | John TROVAS (St George CC) | |||||
21 | David WATLING (Brisbane CC (QLD)) |
3 Laps 750m
2 | Max HOUSDEN (Wagga Wagga CC) | |||||
3 | Thomas CORNISH (Southern Cross CC) |
3 Laps 750m
1 | Jackson WILLIAMS (Canberra CC (ACT)) | |||||
8 | Daniel RICKARD (Canberra CC (ACT)) |
3 Laps 750m
3 Laps 750m
3 Laps 750m
43 | Mia WALLACE (St George CC) | |||||
49 | Simon HUGGINS (Central Coast CC) |
3 Laps 750m
45 | Elizabeth HUGGINS (Central Coast CC) | |||||
46 | Stuart MACKAWAY (Hunter Valley Masters CC) |
3 Laps 750m
42 | Jade PERRY (Lidcombe Auburn CC) | |||||
44 | Emmy HOWE (St George CC) |
3 Laps 750m
37 | Lise BENJAMIN (Bicisport) | |||||
38 | Edward GARNETT (Vikings CC (ACT)) |
3 Laps 750m
34 | Anna WHITTEN (Hunter Valley Masters CC) | |||||
35 | Daniel SAMUEL (Bankstown Sports CC) |
3 Laps 750m
32 | Kalinda ROBINSON (Bathurst CC) | |||||
40 | Michael LANGDON (Vikings CC (ACT)) |
3 Laps 750m
31 | Samantha NICHOLLS (Canberra CC (ACT)) | |||||
36 | Shaun PERRY (Lidcombe Auburn CC) |
3 Laps 750m
25 | Tess WALLACE (St George CC) | |||||
33 | Hannah SANDISON (Parklife CC) |
3 Laps 750m
23 | Greg DESNICA (Parramatta CC) | |||||
28 | Sally MCKENNA (Hunter Valley Masters CC) |
3 Laps 750m
24 | Eliza BENNETT (Bathurst CC) | |||||
26 | Lucie FITYUS (Hunter District CC) |
3 Laps 750m
27 | Courtney MCGOWAN (University of Queensland CC (QLD)) | |||||
29 | Paul KENNEDY (Vikings CC (ACT)) |
3 Laps 750m
11 | Zachery ST VINCENT (Goulburn CC) | |||||
18 | Jeff MORRIS (Central Coast CC) |
3 Laps 750m
15 | Adam INGALL (Randwick Botany CC) | |||||
19 | Selina HO (St George CC) |
3 Laps 750m
17 | Richard PETTIGREW (Central Coast CC) | |||||
50 | Gary MANDY (Illawarra CC) |
3 Laps 750m
13 | Brett SCRUSE (Randwick Botany CC) | |||||
16 | David WILLMOTT (Randwick Botany CC) |
3 Laps 750m
9 | Gavin WHITE (Randwick Botany CC) | |||||
14 | Sophie KNOX (Hunter District CC) |
3 Laps 750m
21 | David WATLING (Brisbane CC (QLD)) | |||||
22 | Mark CALLEIJA (Parramatta CC) |
3 Laps 750m
4 | John TROVAS (St George CC) | |||||
7 | Michael SMITH (Bicisport) |
3 Laps 750m
3 | Thomas CORNISH (Southern Cross CC) | |||||
8 | Daniel RICKARD (Canberra CC (ACT)) |
3 Laps 750m
1 | Jackson WILLIAMS (Canberra CC (ACT)) | |||||
2 | Max HOUSDEN (Wagga Wagga CC) |
3 Laps 750m